אודות

Dog Friendly היא חברה בעלת מוניטין המוקדשת לספק שירותי אילוף כלבים מקצועיים המטפחים את הקשר בין הכלבים לבעליהם. עם הבנה עמוקה של התנהגות כלבים ותשוקה לטכניקות חיזוק חיוביות, Dog Friendly מעצימה הורים לחיות מחמד ליצור מערכת יחסים הרמונית ומספקת עם חבריהם הפרוותיים.

אנו ב- Dog Friendly מאמינים כי כל כלב הוא ייחודי וראוי לו לשיטות אילוף חמלה המקדמות אמון, ביטחון והבנה הדדית. הצוות שלנו של אלפי מאלפי כלבים מנוסים ומוסמכים משתמש בטכניקות מבוססות מדע כדי להתמודד עם אתגרי התנהגות ולשפר את כישורי הצייתנות. אנו מתאימים את תוכניות האילוף שלנו כדי לענות על הצרכים והמטרות הספציפיות של כל כלב ובעליו.

בין אם הכלב שלך זקוק לאימון צייתנות בסיסי, שינוי התנהגות או סיוע מיוחד למטרות שירות או טיפול, ל-Dog Friendly יש את המומחיות לעזור. המאמנים שלנו משתמשים בשיטות חיזוק חיוביות כדי לעודד התנהגויות רצויות, ולחזק בסיס חזק של תקשורת ואמון בין הכלב לבעלים.

Dog Friendly מאלף כלבים חורג ממפגשי אילוף בסיסיים על ידי מתן הכשרה על היבטים חיוניים של בעלות אחראית על כלבים. אנו מחנכים בעלים על תזונה נכונה, שגרות פעילות גופנית וטיפול כללי כדי להבטיח שכלביהם ישגשגו בסביבה בטוחה ואוהבת.

מה שמייחד את Dog Friendly הוא המחויבות שלנו לתמיכה מתמשכת. אנו מבינים שאילוף הוא תהליך מתמשך, והמאמנים שלנו מחויבים לסייע לבעלים לאורך המסע ההתפתחותי של הכלב שלהם. בין אם יש לך שאלות, זקוק להכוונה נוספת או זקוק לסיוע באתגרים ספציפיים, אנו תמיד זמינים לספק ייעוץ ותמיכה של מומחים.

סיפורי ההצלחה של Dog Friendly הם עדות להשפעה הטרנספורמטיבית של תוכניות האימונים שלנו. מבתים סוררים ועד להצלת כלבים עם רקע בעייתי, ראינו אינספור כלבים ובעלים פורחים באמצעות הגישה החיובית והיעילה שלנו.

בחרו ב-Dog Friendly כשותף המהימן שלכם למימוש הפוטנציאל של הכלב שלכם, ותחוו את השמחה וההגשמה שמגיעים מבן לוויה כלבים מאומן והרמוני.

מאמרים אחרונים

אוכל לבול טרייר

אוכל לבול טרייר

הבול טרייר הינו גזע של כלב ממשפחה של הטריירים. מקורו באנגליה. הכלבים האלו בולטים בראשם הגדול, בדמוי הביצה, עיניהם הקטנות וגופם השרירי. תוחלת חיים 10-14

להמשך קריאה »

ניווט מהיר