אודות

דוג פרנדלי, נעים להכיר

דוג פרנדלי היא החברה הראשונה שמוקדשת כולה ליצירת חיבור נכון בין סביבת עבודה לכלבים. בעזרת מאלפי הכלבים שלנו, הדוגווקרים, הווטרינרים וספרי הכלבים אנחנו פורסים מערך שירותים מלא המאפשר לכל עסק להפוך לידידותי לכלבים. 

דוג פרנדלי מחוייבים בראש ובראשונה לשקט הנפשי של לקוחותינו. אנחנו מקבלים אחריות על החבר הכי טוב והכי קרוב של העובדים שלך. לכן, אנחנו מתחייבים לשמור על אמינות, מקצועיות ושקיפות מלאה.

בעלי המקצוע המעולים שאנחנו מעסיקים, בשילוב עם ידע ונסיון נרחבים בעולם הכלבנות מאפשרים לנו לתת מענה לכל עסק, גדול כקטן ולהבטיח שכל כלב מקבל את היחס והאהבה שהוא צריך ושכל עובד שקט ובטוח שהכלב שלו בידיים טובות. בנוסף, אנחנו רוצים להפוך את העובדים שלך לשמחים יותר ולפתח אצלם תחושת מסוגלות דרך מערכת היחסים שלהם עם כלבם. לכן, פיתחנו הרצאות, סדנאות ופעילויות לעובדים שיחזקו את הקשר בינם לבין כלבם ויתנו להם את הכלים והביטחון הדרושים כדי להפוך לבעלי כלבים טובים יותר.

דוג פרנדלי והצוות המנוסה עומדים לרשותך בכדי שגם במשרד שלך הכלבים יהיו שמחים ורגועים ותישמר אווירת עבודה נעימה ופרודוקטיבית

דוג פרנדלי היא החברה הראשונה שמוקדשת כולה ליצירת חיבור נכון בין סביבת עבודה לכלבים. בעזרת מאלפי הכלבים שלנו, הדוגווקרים, הווטרינרים וספרי הכלבים אנחנו פורסים מערך שירותים מלא המאפשר לכל עסק להפוך לידידותי לכלבים. 

דוג פרנדלי והצוות המנוסה עומדים לרשותך בכדי שגם במשרד שלך הכלבים יהיו שמחים ורגועים ותישמר אווירת עבודה נעימה ופרודוקטיבית

שאלות? לא יכולים לחכות? צרו איתנו קשר עוד היום וגם העסק שלכם יהפוך לדוג פרנדלי.

המשימה שלנו

אנחנו בדוג פרנדלי תומכים בעסקים המאפשרים לעובדים להביא את כלבם לעבודה.
בעזרת השירותים והידע שצברנו אנחנו מבקשים להקל על העסקים והעובדים בשילוב הכלבים בסביבת העבודה.

אנחנו נגיע עד אליכם, נבנה מערך שירותים מותאם אישית למשרד שלכם ונדאג לכל הצרכים שלכם ושל הכלבים מא' ועד ת'.

הערכים שלנו

1. ביטחון – אנחנו מקבלים על עצמנו אחריות עצומה בטיפול בבעלי החיים שלכם. אנחנו מבינים שהם החברים הכי קרובים ויקרים לליבכם. 

2. שירותיות – אתם כעסק זקוקים לשירות שידאג לכל מה שאתם וכלבכם צריכים, ידאג לכם מא' ועד ת' ויהיה זמין עבורכם בכל זמן שתצטרכו.

3. מקצועיות – מהטיולים דרך האילוף ועד לסדנאות וההפעלות. אנחנו משקיעים את מרב מעמצינו בשירותים שלנו על מנת להבטיח את שביעות רצונכם

המחויבות שלנו

אנחנו מחוייבים בראש ובראשונה לכלבים – לבריאות הפיזית והמנטלית שלהם ולשמחה שלהם. אנחנו מתחייבים ליהיות הטובים והמדוייקים ביותר בכל הנוגע לטיפול בחברכם הטוב ביותר.

שנית, אנחנו מחוייבים אליכם  – בעלי העסקים ובעלי הכלבים. לבעלי העסק אשר שוכרים את שירותנו, אנחנו מתחייבים לעלייה בפרודוקטיביות ובשביעות רצונם של העובדים. ולבעלי הכלבים, אנחנו מתחייבים לשביעות רצונכם ושקט נפשי בכל הנוגע לכלב שלכם.

אנחנו אוהבים את מה שאנחנו עושים

פגוש את המייסדים

אנחנו חברה קטנה עם לב גדול שמורכבת מבעלי כלבים ומאלפים מנוסים. אנחנו שואפים לספק שירות מותאם אישית למשרד שלכם ולכלבים הנמצאים בו, להכיר אתכם לעומק ולהצטרף ללהקה שלכם.

היחס האישי שאנחנו נותנים לכל כלב וכלבה במשרד מבטיחים שאתם הבעלים תוכלו להנות מראש שקט ולהתרכז בעבודה שלכם, כי אתם יודעים שהחבר הכי טוב שלכם נמצא בידיים אוהבות ומנוסות. 

אריאל ברזילי

"בעקבות הדרך שעברתי בכלביה והקשר שנרקם עם שינה ידעתי שארצה להמשיך ולהעניק לכלבים חיים טובים יותר, דוגפרנדלי היא הדרך שלי לבטא זאת."

במהלך השירות הצבאי שלי גרתי עם איתן בבית של חיילים בודדים בהרצליה, במקביל התנדבנו בסופי שבוע בכלבייה ובנינו מערך מתנדבים הבנוי מכ80 חיילים בודדים שבאו בזמנם הפנוי לתרום לקהילה.

לאחר תקופה הגיעה לכלבייה כלבה בשם שינה, למדתי להכיר כלבה מדהימה שמעניקה רק חום ואהבה למרות ההתעללות הקשה שהיא עברה. לא יכולנו להישאר אדישים וידענו מהרגע הראשון שנאמץ אותה.

בעקבות הדרך שעברתי בכלביה והקשר שנרקם עם שינה ידעתי שארצה להמשיך ולהעניק לכלבים חיים טובים יותר, דוגפרנדלי היא הדרך שלי לבטא זאת .

דברו איתנו
איתן טרנופולסקי

"המטרה שלי בדוגפרנדלי היא ללמד את הידע שצברתי לכמה שיותר אנשים כדי שגם הם יוכלו ליהנות ולהתמסר לחיים עם כלב."

לקראת השחרור שלי מהצבא כבר ידעתי שהולך ליהיות לי גור קטן שיגדל להיות השותף והחבר שלי, איתו אטייל איתו ברחבי העולם.
החלטתי ללכת וללמוד על עולם הכלבנות, אילוף וטיפול כדי שואכל להבין מה הם אומרים לנו ואיך מתקשרים עם היצור המדהים הזה. כל-כך התאהבתי התאהבתי ונשאבתי לעולם הזה ששכחתי כבר את הטיול ואת כל התכניות. מצאתי את עצמי 24/7 חי ונושם כלבים ומגדל שני כלבים שהיום הם החברים והשותפים הכי טובים שלי.

המטרה שלי בדוגפרנדלי היא ללמד את הידע שצברתי לכמה שיותר אנשים כדי שגם הם יוכלו ליהנות ולהתמסר לחיים עם כלב.

הכשרות ותעודות

אילוף מתקדם תחת תומר עובדיה

הדרכת כלבנות טיפולית במרכז Molly's

איך אפשר להביא כלבים למשרד, לדאוג להם ועדיין לעבוד?

דוג פרנדלי היא הבית לכל מה שהעסק שלכם והכלב שלכם צריכים. תעקבו אחרינו ברשתות החברתיות ותקבלו ערך מוסף מדהים יום יום.

תוכן מאלף כל יום
*בקרוב*