אוכל לבול טרייר

הבול טרייר הינו גזע של כלב ממשפחה של הטריירים. מקורו באנגליה. הכלבים האלו בולטים בראשם הגדול, בדמוי הביצה, עיניהם הקטנות וגופם השרירי. תוחלת חיים 10-14 שנים בממוצע. כלב מסוג בול טרייר הוא כלב אנרגטי ושובב, עם רמת שמחה חיים מאוד גבוהה, כלבים אלה צייתניים וקשובים, חזקים פיזית וזריזים. הם מאוד אוהבים את בני המשפחה שלהם והם משתלבים נהדר בתנאי שהם עוברים אילוף קפדני ומקצועי ושהם עברו תהליך סוציאליזציה נכון.

אוכל לבול טרייר

איזה מזון צריך לתת לכלב מסוג בול טרייר?

בול טרייר הם גזע ייחודי ואהוב, אך גם דורש טיפול ספציפי כדי לשגשג ולפרוח. הנה כמה נקודות חשובות לגבי טיפוח ותזונה נכונה של בול טרייר:

  • חשוב לספק לבול טרייר תזונה מאוזנת ומזינה. מומלץ לבחור במזון איכותי אשר מספק את הדרישות התזונתיות שלהם, הוא חייב לכלול בתוכו את כל הוויטמינים ומינרלים חיוניים לבריאותו.
  • כלב מסוג בול טרייר הם גזע תוסס ואנרגטי מאוד, ולכן יש להם רמת אנרגיה גבוהה, וישנה חשיבות רבה בלספק להם מזון המכיל כמות מתאימה ומספקת של חלבון בריא, שומן ופחמימות.

שגרת טיפוח של כלב בול טרייר

שגרת הטיפוח של כלב מסוג בול טרייר אינה מחייבת טיפול מיוחד בזכות פרוותו הקצרה.

  • הברשה שבועית היא מומלצת: כדי לשמור על פרווה נקייה ומבריקה של הכלב בול טרייר, מומלץ להבריש את גופו של הכלב עם כפפת סירוק מגומי או מברשת זיפים רכה פעם או פעמיים בשבוע.
  • ניקוי אוזניים: ניקוי האוזניים של הכלב היא משימה חשובה על מנת למנוע הצטברותם של חיידקים על ידי ניקוי של האוזניים בצורה עדינה ובעזרת חומר ניקוי המיועד לאוזניים.
  • גזירת ציפורניים: יש לגזור את הציפורניים של הכלב אצל ווטרינר מקצועי לעיתים קרובות כדי למנוע עיוותים וכאבים ברגליהם. ציפורניים ארוכות מידי פוגעות בהליכה התקינה שלהם ועלולים אפילו להכאיב להם.
  • רחיצה: תוכלו לרחוץ אותם פעם בשבוע או בשבועיים בהתאם לצורך בעזרת שמפו מתאים לסוג הפרווה שלהם ולסוג של הכלב, וניתן גם לשלב מרכך בריח נעים שיעשה את הפרווה שלהם עוד יותר נעימה ומבריקה. והכי חשוב לא לתת להם מזון שלא מיועד להם ועלול להזיק לבריאותם.

איפה אפשר למצוא מזון איכותי לכלבים מסוג בול טרייר בראשון לציון

אם אתם גרים בראשון לציון והסביבה ואתם רוצים לקנות לכלב שלכם מזון בריא, טעים ואיכותי, המלצה שלנו היא לרכוש את המזון אך ורק בחנות חיות מומלצת בראשון לציון, חנות שמוכרת אוכל איכותי, טעים אשר מכיל ויטמנים חיוניים עבור הבול טרייר.

מלבד למזון אם אתם רוצים לדעת איך הכי נכון לאלף כלב בול טרייר מומלץ מאוד להגיע למאלף כלבים מוסמך בראשון לציון Dog Friendly. בחברה שלנו תוכלו לקבל תמיכה וסיוע באילוף של הכלב מסוג בול טרייר וכמובן גם הספקה של אוכל טעים, איכותי ומזין. אז בואו לבקר אצלנו!

מאמרים אחרונים

ניווט מהיר