אוכל לכלבים מסוג פומרניאן

כלב פומרניאן הוא גזע קטן ופרוותי במיוחד, צבעו חום בהר על גבול הזהוב אוזניו קטנות ושפיציות אשר מבצבצות קלות מהפרווה. פומרניאן הוא גזע כלבים שנקרא על שם האזור פומרניה במרכז אירופה (חלק ממזרח גרמניה וצפון פולין). הפומרניאן הוא צאצא של כלבי שפיץ גדולים יותר, כנראה סמויד או שפיץ גרמני.
כלב מסוג פומרניאן חייב לאכול אוכל איכותי, בריא ומותאם לגזע שלו, לכן אוכל לכלבים מסוג פומרניאן צריך להיות מתאים לגודל שלהם ומכיל בתוכו את כל האלמנטים הבריאותיים והמזינים שהוא זקוק להם.

אוכל לכלבים מסוג פומרניאן

סוגי מזון מומלצים לכלבים מסוג פומרניאן

  • בין הסוגים הנפוצים של אוכל לכלבים מסוג פומרניאן, הוא אוכל המיועד במיוחד לגזעים קטנים במיוחד. זאת אומרת שגודלם של גרגירי המזון הם קטנים בגודל מה שמאפשר לכלב לעיסה נוחה. כלב פומרניאן הוא כל כך קטן בגודל שהוא זקוק לגרגירים מאוד קטנים ויחסית רכים על למנת למנוע בעיות בחניכיים ושיניים ובתעלת הגרון.
  • מזון נוסף הוא מזון היפו אלרגני אשר אינו מכיל בתוכו חומרים ומזונות מזיקים כמו חלבון מן החי, תירס וסויה והוא מכיל כן מזונות ואלמנטים בריאותיים חיוניים כמו דגים, ברווז טלה ובשר. מזון היפו אלרגני יכול למנוע בעיות עור שונות, נשירה, דלקות במקומות שונים, פגיעה בכבד וכליות ועוד.
  • אוכל נוסף שמתאים לפומרניאן הוא אוכל לכלבים קטנים מותאם לצרכים התזונתיים הייחודיים של כלבים קטנים, כמו פומרניאן. וכל לכלבים קטנים יכול לעזור לשמור על משקל בריא, לחזק את השרירים ולתמוך במערכת החיסון של הכלב.

איך לבחור אוכל לכלבים מסוג פומרניאן?

הבחירה של אוכל לכלב מסוג פומרניאן היא מאוד חשובה מכיוון שהוא ישפיע על אורך חיים של הכלב שלכם ויעזור להתפתחות תקינה של הכלב. מזון אשר אינו מתאים לכלב מסוג זה, עלול לגרום לאלרגיות שונות והכלב שלכם עלול להרגיש ברע, לכן יש להתאים את האוכל לסוג שלו, לבחור מזון שהוא מתאים בגודל ועשוי מגרגרים קטנים ונוחים ללעיסה. חשוב גם לשים לב לאיזה טעם הכלב שלכם מתחבר, מזון שהוא לא טעים לטעמו האישי של הכלב שלכם, הוא פשט לא יוכל אותו. אז תבחרו נכון.

אם אתם גרים בראשון לציון והסביבה ואתם מפחשים לרכוש לכלב שלכם אוכל איכותי ובריא, כדאי לכם לרכוש את המזון רק מחנות חיות אמינה בראשון לציון, חנות שמוכרת מזון איכותי, בריא וטעים שהכלב שלכם יאהב מאוד.
מעבר למזון אם אתם רוצים לאלף את הכלב שלכם ולא מצליחים כדאי לכם להגיא למאלף כלבים מוסמך בראשון לציון Dog Friendly. אצלנו תוכלו לקבל שירות מדהים ומקצועי של אילוף כלבים, גורים וכמובן הספקת מזון בריא ואיכותי לכלבים שלכם.

מאמרים אחרונים

אוכל לבול טרייר

אוכל לבול טרייר

הבול טרייר הינו גזע של כלב ממשפחה של הטריירים. מקורו באנגליה. הכלבים האלו בולטים בראשם הגדול, בדמוי הביצה, עיניהם הקטנות וגופם השרירי. תוחלת חיים 10-14

להמשך קריאה »

ניווט מהיר