אוכל לכלבים מסוג פקינז

כלב מסוג פקינז זהו כלב קטן בגודלו, פרוותי ומאוד אמיץ, לעיטים הוא מאוד מזכיר אריה וללא ספק שהכלבלב הזה הוא מלך היער בזכות המראה שלו ואומץ ליבו. כמה שהוא קטן, הוא לא יחשוש מאנשים זרים או בעלי חיים אחרים והוא לא יהסס לצאת למסע הצלה והגנה על הקרובים אליו. מראה שלו הוא מאוד פרוותי בצבעים של זהוב, אוזניו נפולות ומגיע לגובה: 15-23 ס"מ ומשקל בעל עד 6 קילו בלבד. גופם מוצק ושרירי, האף שלהם פחוס ויש להם מנשך הפוך.

ההיסטוריה של פקינז

מקורם של כלבים פקינז מהעיר פקין שבסין. מטרת פיתוח הגזע הייתה במקור לצורכי שעשוע ולא לצורכי שמירה או צייד, כמו במקרה של גזעי כלבים אחרים רבים למרות האפי המיוחד שלהם. הפקינזים נפוצים כיום בכל רחבי העולם ומאוד פופולריים בקרב מגדלים רבים או מחבבי בעלי חיים.

אוכל לכלבים מסוג פקינז

תזונה של פקינז

בגלל המבנה הפיזיולוגי של פקינז הכלב הזה עלול לסבול במהלך חייו מכמה בעיות נפוצות עיקריות לכן ישנו צורך בטיפוח באופן סדיר ומתן אוכל לכלבים מסוג פקינז נכון ומתאים אשר מכיל בתוכו את כל המינרלים הנחוצים לגזע זה.

בחירת אוכל לכלבים מגזע פקינז צריכה להתבצע בקפידה, מכיוון שהם נוטים להשמנה ויש להם דרישות תזונתיות מיוחדות. כלבי פקינז יכולים לסבול מבעיות נשימה בגלל דרכי נשימה מקוצרים, דלקות אוזניים ועיניים כאשר והפרווה מפריעה לשדה ראיה, ולכן חשוב לבחור במזון שמכיל רכיבים התומכים בבריאות העור והפרווה, וכן מזון שלא יגרום לאלרגיות או רגישויות.

איזה סוג של מזון יש לבחור לכלב פקינז?

כיום בחנויות רבות המיועדות עבור בעלי חיים, ניתן למצוא לא מעט מבחר וגיוון בעבור כל סוגי הכלבים מה שמאפשר להתאים את המזון המדויק ביותר עבור הכלב שלכם מסוג פקינז. יחד עם זאת חייבים להיצמד לנתונים בסיסיים כמו למשל המזון שלהם חייב להיות עשיר וויטמינים ומינרלים, חלבון באיכות גבוהה, חומצות שומן חיוניות כמו אומגה 3 ואומגה 6, וכמויות מתונות של פחמימות. במידה ואתם ממש מבולבלים באיזה מזון לבחור, תמיד תוכלו לקבל ייעוץ ע"י הווטרינר שלכם.

איפה אפשר למצוא מזון איכותי לכלבים מסוג פקינז בראשון לציון

אם אתם גרים בראשון לציון והסביבה ואתם רוצים לקנות לכלב שלכם מזון בריא, טעים ואיכותי, המלצה שלנו היא לרכוש את המזון אך ורק בחנות חיות איכותית בראשון לציון, חנות שמוכרת אוכל איכותי, טעים אשר מכיל ויטמנים חיוניים עבור הפקינז.
.
מלבד למזון אם אתם רוצים לדעת איך הכי נכון לאלף את הכלב שלכם מומלץ מאוד להגיע למאלף כלבים מוסמך בראשון לציון Dog Friendly. בחברה שלנו תוכלו לקבל תמיכה וסיוע באילוף של הכלב מסוג פקינז וכמובן גם הספקה של אוכל טעים, איכותי ומזין. אז בואו לבקר אצלנו!

מאמרים אחרונים

אוכל לבול טרייר

אוכל לבול טרייר

הבול טרייר הינו גזע של כלב ממשפחה של הטריירים. מקורו באנגליה. הכלבים האלו בולטים בראשם הגדול, בדמוי הביצה, עיניהם הקטנות וגופם השרירי. תוחלת חיים 10-14

להמשך קריאה »

ניווט מהיר