אוכל לכלבים מסוג שיצו

כלב הוא חברו הטוב והנאמן של האדם. כלב הוא בן בית ובן משפחה, וכמו שאנחנו דואגים למשפחה שלנו, כך אנו חייבים לדאוג גם להם בין אם זה בטיפולים נכונים, מתן יחס טוב ואהבה וכמובן התזונה.
בשוק ניתן לראות כיום לא מעט סוגים של מזון עבור כלבים, אך לכל כלב חייבים להתאים את סוג האוכל המתאים ביותר.

אוכל לכלבים מסוג שיצו

סוגי מזון מומלצים לכלבים מסוג שיצו

כלבי שיצו צריכים לאכול מזון איכותי ומותאם לגודלם ולצרכיהם התזונתיים. ישנם סוגים שונים של אוכל לכלבים שמתאימים לשיצו וחייבים להתאים את המזון לגודל של הכלב, לגילו ולצרכיו, למשל:

  • בין הסוגים הנפוצים ביותר של אוכל לכלבים שמתאים לשיצו, הוא אוכל היפו אלרגני. זה אומר שהאוכל אינו מכיל חומרים שעלולים לגרום לאלרגיות או לעורר רגישויות שונות אצל הכלב והוא מכיל למשל חיטה, תירס, סויה או חלבון מן החי.
  • מזון נוסף אשר יכול להתאים לכלבי שיצו, הוא מזון אשר מתאימים לפי הגודל. כלבי שיצו הם כלבים קטנים ורגישים, לכן גודלם של גרגירים חייבים להיות קטנים ויחסית רכים ללעיסה. אוכל לפי גודל יכול לעזור למנוע או להקל על בעיות שיניים, חניכיים או גרון אצל הכלב.
  • אוכל לכלבים מסוג שיצוו נוסף הוא, אוכל המיועד לזנים קטנים, זאת אומר שהמזון מותאם לצרכיהם התזונתיים הייחודיים של כלבים קטנים, כמו שיצו. כלבים קטנים בגודל זקוקים ליותר אנרגיה ביחס לכלב גדול, לכן המזון חייב להכיל בתוכו מקור לאנרגיה כמו חלבון ושומן בריא.

איזה מותג של מזון לכלבים מסוג שיצו מומלץ לקנות?

אין אפשרות להמליץ על מותג ספציפי של אוכל לכלבים מסוג שיצו, מכיוון שהתאמה תלויה בצרכים של הכלב שלכם, בהעדפה האישית שלו לטעמים וגם מהיבט הכלכלי. אך אם תיצמדו לכללים אשר ציינו קודם, תצליחו למצוא מזון מושלם עבור הכלב שלכם.

גרים בראשון לציון והסביבה ואתם רוצים לקנות לכלב שלכם אוכל בריא וטעים? המלצה שלנו היא לקנות את האוכל אך ורק בחנות חיות טובה בראשון לציון, חנות שמוכרת אוכל איכותי, טעים אשר עשוי מחומרים טבעים.
חוץ מהאוכל אם אתם רוצים לדעת איך הכי נכון לאלף את השיצו שלכם מומלץ מאוד להגיע למאלף כלבים מקצועי בראשון לציון Dog Friendly. בחברה שלנו תוכלו לקבל תמיכה וסיוע באילוף של הכלב שלכם וכמובן גם הספקה של אוכל טעים, איכותי והכי חשוב בריא. אז בואו לבקר אצלנו!

מאמרים אחרונים

אוכל לבול טרייר

אוכל לבול טרייר

הבול טרייר הינו גזע של כלב ממשפחה של הטריירים. מקורו באנגליה. הכלבים האלו בולטים בראשם הגדול, בדמוי הביצה, עיניהם הקטנות וגופם השרירי. תוחלת חיים 10-14

להמשך קריאה »

ניווט מהיר