אילוף כלבים

אילוף כלבים היא הדרך לאמן את הכלבים לשנות את ההתנהגות שלהם ולהקנות להם הרגלים שיובילו לתקשורת נכונה עם בעליהם כך שהם יבינו את הנאמר להם. זה קורה הן על ידי דיבור והן בעזרת סימנים. אנו כחברה אשר עוסקת באילוף כלבים לאורך שנים רבות מסוגלים ללמד את כלבכם את כל ההתנהלות הרצויה, על ידי יצירת אמון ביכולם הפיזית והמנטלית שלהם.

אילוף כלבים כיצד?

אילוף הכלבים נעשה באמצעים שונים ויעילים, ניתן לאלף את כלבכם באילוף ביתי על ידי מאלף מוסמך שיגיע עד אליכם הביתה וזאת לשיפור איכות החיים עם הכלב, הוא יעקוב אחר התנהגות הכלב באופן המקצועי ביותר ויבצע את הפעולות הנדרשות. אנו מקיימים גם אילוף מתקדם עבור כלב אשר עבר אילוף בסיסי ונשפר את התנהגותו הבעייתית בבית ובחוץ. שירות ייחודי לבעלי כלבים הוא אילוף פנסיוני הכלב ישהה אצלנו בפנסיון ומאמן מקצועי ומיומן אשר יש לו ניסיון וותק רב יאמן אותו באופן עקבי לאורך כל תקופת השהות שלו בפנסיון.

אילוף כלבים להתנהלות ללא נשיכות

קיימים סיבות שונות ומגוונות אשר גורמות לכלב לנשוך. אחת הסיבות היא שהכלב לא רוצה שיפלשו לטריטוריה שלו, הוא מרגיש רכושנות למקומו, או מפחד כאשר הוא מרגיש שהוא מאוים. לעיתים זה קורה גם מתוך תסכול כאשר הוא לא מקבל מה שהוא רוצה, או כאשר הוא רעב ולא מגישים לו אוכל.

אילוף כלבים ללא נשיכות מתבצע על ידי אמצעים חלופיים לנשיכה כמו מתן נשכנים וצעצועים שאיתם הכלב מתעסק ובאמצעותם הוא יפרוק אנרגיה.

כל כלב בוגר הנושך בפועל מבצע זאת כיוון שזו התנהגות שלא טופלה בזמן. אחת הדרכים היא התניית נגד. עם המילה עזוב. ובמקביל להעניק לו צעצוע לחיזוק המותר. כלב בלי גבולות הורס ודורס כל דבר שנמצא בדרכו. הוא נובח ועושה את צרכיו בכל מקום שהוא חפץ כיוון שהוא מרגיש חופשי בכל מקום ולא מודע להתנהגות נאותה. לכן חשוב לעבוד אתו על הרגלים והתנהגויות רצויות כמו: אכילה בזמנים קבועים, ועשיית צרכים בחוץ ועוד וכל זאת באמצעות אילוף כלבים.

מאמרים אחרונים

אוכל לבול טרייר

אוכל לבול טרייר

הבול טרייר הינו גזע של כלב ממשפחה של הטריירים. מקורו באנגליה. הכלבים האלו בולטים בראשם הגדול, בדמוי הביצה, עיניהם הקטנות וגופם השרירי. תוחלת חיים 10-14

להמשך קריאה »

ניווט מהיר