דוגווקר

שירות לכלבלבים

רוב בעלי הכלבים יודעים שהכלב שלהם צריך לטייל. אבל בפועל המון בעלי כלבים מסתפקים בטיול קצר בבוקר לפני העבודה ובערב לפני שהולכים לישון. לרוב אורך הטיול נמדד לפי כמות הזמן שלוקח לבעל הכלב לסיים את הסיגריה או במקרה הטוב, את הפרק בפודקאסט. לטיולים ארוכים ואיכותיים יש חשיבות רבה לבריאות הפיזית והמנטלית של הכלב, מעבר לעשיית צרכים. טיול ארוך ואיכותי – בזמן הטיול עם הדוגווקרים שלנו, הכלב שלכם נחשף לגירויים ולכלבים נוספים, מפתח את הכושר שלו ולומד ללכת בצורה נעימה ובטוחה לו וגם לכם. בטיחות לפני הכל – הדוגווקרים שלנו מיומנים בשליטה ופיקוח על קבוצות הכלבים בזמן ההליכה ובהתמודדות עם מצבי קיצון כמו ריבים או משיכות. בנוסף, את מסלול ההליכה עצמו אנחנו מתכננים כשבטיחות הכלב במקום הראשון. 

הקודם
הבא

בזמן הטיול עם הדוגווקרים שלנו, הכלב שלכם נחשף לגירויים ולכלבים נוספים, מפתח את הכושר שלו ולומד ללכת בצורה נעימה ובטוחה לו וגם לכם.

בטיחות לפני הכל – הדוגווקרים שלנו מיומנים בשליטה ופיקוח על קבוצות הכלבים בזמן ההליכה ובהתמודדות עם מצבי קיצון כמו ריבים או משיכות.
בנוסף, את מסלול ההליכה עצמו אנחנו מתכננים כשבטיחות הכלב במקום הראשון.

יחס אישי, דאגה ותשומת לב – אנחנו מגבילים את מספר הכלבים שיכול להשתתף בכל הליכה במקביל ובמידת הצורך מטיילים עם כלב באופן פרטי. אנחנו מקדישים את תשומת הלב הזו כדי שכל כלב יכול לקבל בדיוק את מה שהוא צריך.

שירותים נוספים שתאהב