השירותים שלנו

שירותים לכלבלבים

שאלות? תשובות.

בהרבה מקרים הליכה נכונה עם להקה משפרת יכולות תקשורת והכלב מצליח להשתלב. אם קיימת בעיית התנהגות שדורשת תהליך עמוק יותר אנחנו כאן גם לשיעורי אילוף פרטיים בשביל לפתור את הבעיה ולעשות את הכלב שמח 

כדי להרגיל לצרכים בחוץ באופן הנכון והמיטבי צריך להיפגש למספר מפגשי אילוף פרטיים, ונוכל להציע פתרונות באופן אישי בהתאם לכלב ולבעליו.

מבחינת הכלבים, אין הבדל בגודל הכלב כל עוד התקשורת בלהקה מאוזנת. הרבה פעמים בכלבים קטנים קיים לחץ סביב כלבים גדולים, שיכול לנבוע מסיבות שתלויות בנו, הבעלים. נשמח להיפגש ולייעץ מה התהליך הנכון ביותר עבור הכלב כדי שיוכל להשתלב בלהקה.

כלב עלול לפתח חרדות והתנהגויות אובססיביות ממש כמו בני אדם. הרבה פעמים הדבר נובע מחוויות קודומות של הכלב ותהליך עמוק שהוא עבר עם הבעלים שלו שפיתח אוצלו אובססיה או תלות. גם במקרה הזה דוג פרנדלי יודעים איך לעזור.

כאשר הכלבים מקבלים טיול מספק, יחס נכון ודאגה. וכאשר לבעלי הכלבים יש את הכלים איך לנהל נכון את הסיטואציה, העבודה יחד עם הכלבים באותו המשרד הופכת לנעימה, רגועה וטובה. 

בואו להיות גם חלק מהלהקה שלנו

שירותים לכלבלבים

דוג פרנדלי, בשביל הכלבים

הקודם
הבא

אנחנו מציעים שירותי טיפוח ומספרה לכלבים בכל הגזעים והגדלים. הספרים שלנו ידאגו שהכלב שלכם יהיה הכי חתיך בלהקה.

בטיחות ונוחות – לא כל הכלבים אוהבים להסתפר וזה בסדר, כי בנינו מערכת ספרות כלבים שעושה את כל התהליך רגוע, נוח ומזמין.

מורידים מכם את העומס – כמו בכל השירותים שלנו, אתם לא צריכים להתעסק בדבר מלבד להביא את הכלב למשרד. אנחנו ניקח אותו, נדאג לספר ולטפח אותו ומיד נחזיר אותו עד אליכם. כל זה בלי שאתם צריכים להתעסק בדבר. 

בזמן הטיול עם הדוגווקרים שלנו, הכלב שלכם נחשף לגירויים ולכלבים נוספים, מפתח את הכושר שלו ולומד ללכת בצורה נעימה ובטוחה לו וגם לכם.

בטיחות לפני הכל – הדוגווקרים שלנו מיומנים בשליטה ופיקוח על קבוצות הכלבים בזמן ההליכה ובהתמודדות עם מצבי קיצון כמו ריבים או משיכות.
בנוסף, את מסלול ההליכה עצמו אנחנו מתכננים כשבטיחות הכלב במקום הראשון.

יחס אישי, דאגה ותשומת לב – אנחנו מגבילים את מספר הכלבים שיכול להשתתף בכל הליכה במקביל ובמידת הצורך מטיילים עם כלב באופן פרטי. אנחנו מקדישים את תשומת הלב הזו כדי שכל כלב יכול לקבל בדיוק את מה שהוא צריך.

הקודם
הבא
הקודם
הבא

כלב מחונך זה כלב שמח. מחקרים רבים הראו שיש קשר ישיר בין מידת החינוך והצייתנות של כלב לבין הבריאות הנפשית שלו.

תוכנית אילוף כלבים מותאמת אישית – כל כלב הוא עולם ומלואו. המאלפים שלנו יודעים להתייחס לכל כלב באופן אישי ולתקן התנהגויות שמפריעות לו לשמחה.

הלהקה של המשרד – הכלב שלכם כבר מגיע לעבודה עם הכלבים של שאר העובדים. המטרה שלנו היא לבנות במשרד להקה חזקה מכילה ותומכת, באמצעותה אנחנו יכולים לשפר את היכולות החברתיות של הכלבים ולתקן התנהגויות בצורה הטבעית. 

אנחנו עובדים בצמוד לווטרינרים מעולים, בעלי ניסיון רב והכשרות איכותיות. רק הטוב ביותר עבור הכלבים שלכם.

זריקות וחיסונים – כחלק מהשירות שלנו, אנחנו מנהלים תיק רפואי צמוד עבור כל כלב במשרד כדי שתיהיו בטוחים שהכלב מקבל את כל החיסונים, הטיפולים והבדיקות שהוא צריך.

צרכים מיוחדים –  הווטרינרים שלנו יתאימו לכלב שלכם טיפול תרופתי ופיזי באופן אישי. אנחנו אפילו נדאג לו לתוכנית תזונה!

הקודם
הבא

שאלות? לא יכולים לחכות? צרו איתנו קשר עוד היום וגם העסק שלכם יהפוך לדוג פרנדלי.

שירותים לאנשים

דוג פרנדלי, בשביל האנשים

הכנו עבורכם מגוון סמינרים מעניינים בנושא יחסי כלב – מטפל

  • פסיכולוגיה של כלבים
  • סמינרי אילוף
  • פריזבי

ועוד!

סימנר יומי / חצי יומי

עובדי המשרדים של דוג פרנדלי מקבלים פינוק מיוחד. הרצאות סוחפות ומרתקות מטובי המרצים בארץ.
מעבר לבעלי כלבים ועולם הכלבנות. ההרצאות שלנו מדברות על תקשורת, הבנה ואהבה חסרת תנאים.

2 – 3 שעות הרצאה

הקודם
הבא

הפעלות פריזבי
ללמוד לשחק עם הכלב שלנו!
הבנת תבנית משחק, התנסות בזריקות דיסק מגוונות, התאמה אישית עבור כל כלב לפריקת האנרגיה הנכונה עבורו וצורת המשחק המתאימה לו. אורך הסדנא כשלוש שעות עם כיבוד, שתיה, מוזיקה ועוד הפתעות

הפעלות ריקודים וטריקים –
בואו לרקוד! כיצד לזוז עם הכלב שלנו, בניית רצף תנועות וזרימה עם המוזיקה, למידה של מודעות גוף ומניעת פציעות בדגש לכל כלב והייחודיות שלו. אורך הסדנא כשלוש שעות עם כיבוד, שתיה, מוזיקה ועוד הפתעות

פאפי אוור – Puppy Hour
שעה שוברת שגרה של משחקים ואתגרים לעובדים, לכלבים ולעובדים עם כלבים. אנחנו מוציאים אתכם קצת מהמחשב לחילוץ עצמות ומשחק משותף ( על הדרך אנחנו משפרים את רמת התקשורת ואת ההבנה שלכם וכלבכם) 

סדנאות אישיות וקבוצתיות על עבודה עם כלבים.

  • אילוף
  • הליכה נכונה
  • תגובות למקרי חירום
  • פריזבי
  • אילוף מתקדם 

ועוד!

הקודם
הבא

שאלות? לא יכולים לחכות? צרו איתנו קשר עוד היום וגם העסק שלכם יהפוך לדוג פרנדלי.