מלכודת יתושים לגינה ולבית

מלכודת יתושים מספקת איכות חיים בימות הקיץ החמים והלא פשוטים, ימים בהם היתושים מבקרים בכל מקום וזאת במטרה להשיג את מנת המזון הבאה שלהם. במאמר זה נרחיב אודות היתרונות של מלכודת יתושים לגינה ולבית. התחילו לקרוא!

מלכודות יתושים – על מה מדובר?

נכון להיום יש אפשרות של משיחת חומרים מרחיקי יתושים על הגוף, שימוש בקפסולות המתחברות לחשמל ומשחררות לאוויר חומר אשר דוחה יתושים, רכישת קוטלי יתושים אשר גורמים ליתושים להתקרב לנורה שבמכשיר והתחשמלות ומלכודות יתושים. קוטלי יתושים משמשים בעיקר כפתרון למעופפים מציקים, ביניהם לגם יתושים. מלכודת יתושים לגינה ולבית משמשת בעיקר למיגור של יתוש הנמר האסיאתי.

קצת אודות יתוש הנמר האסיאתי וחיסולו

כאן מדובר על יתוש אשר פעיל גם בשעות היום וגם בשעות הלילה. יתוש הנמר האסייתי המוכר גם בשם הטיגריס האסייתי נפוץ בחלקים רבים מדינתנו, אם לאורך כל מישור החוף ואם במדבר יהודה, הרי יהודה, הגליל המערבי והעליון ועוד. יתוש זה הינו נשא של נגיפי קדחת מסוגים שונים, כמו למשל קדחת דנגי, מערב הנילוס ועוד. יתוש זה נחשב לאחד הסוגים הטורדניים ביותר ויתושה אחת יכולה לעקוץ מספר פעמים תוך פרק זמן קצר. הפתרון למצב זה הינו מלכודת יתושים לגינה ולבית אשר מחסלת סוג זה של יתוש.

מלכודת יתושי הנמר האסיאתי

נכון להיום ניתן לרכוש מלכודת יתושים לגינה ולבית המותאמת ליתושי הנמר האסיאתי ובכך להבטיח לעצמכם ערבים נעימים בחצר או גינת הבית ושהות נעימה בבית ללא התמודדות עם העקיצות המכאיבות של יתושים אלו. כאמור, חשוב להבין שמלכודת חייבת להיות מותאמת לסוג היתושים באזור מגורכם ולכן ההמלצה היא לזהות את היתוש ולא לקנות מלכודת יתושים ללא צעד זה. אנשים רבים קונים שני סוגים מלכודות, כאשר האחת מתאימה למשל ליתושי הקולקס ואילו האחרת יעילה ליתוש הנמר האסיאתי.

כמו כן, חשוב לקחת בחשבון שיש מלוכדת יתושים לגינה ולבית ויש מלכודת המיועדת לבית או לגינה. תמיד חשוב לוודא שאותה מלכודת אותה אתם רוכשים אכן מתאימה לאותו אזור בו אתם מעוניינים להשתמש בה.

מאמרים אחרונים

אוכל לבול טרייר

אוכל לבול טרייר

הבול טרייר הינו גזע של כלב ממשפחה של הטריירים. מקורו באנגליה. הכלבים האלו בולטים בראשם הגדול, בדמוי הביצה, עיניהם הקטנות וגופם השרירי. תוחלת חיים 10-14

להמשך קריאה »

ניווט מהיר