מתקני עץ לכלבים

הכלבים המתוקים שלנו הם חלק בלתי נפרד מחיי היום יום שלנו והם מלווים אותו לאורך כל דרכם הקצרה. חיות המחמד שלנו כל כך מיוחדות, לכן מגיע להן טיפוח טוב, תנאי מחייה נוחים, תזונה בריאה וכמובן שלמנות האהבה אין מנת יתר. כל כלב זקוק להוצאת אנרגיה בצורה יעילה ומעניינת ללא הבדל בין גזע או גודל של הכלב, לכן חשוב לספק להן מספיק זמן טיול בחוץ, פארקים ושימוש במתקנים ייעודיים לכלבים אשר ניתן למצוא היום בפארקים המיוחדים לכלבים.

כיום תוכלו לפגוש מתקני עץ במקומות רבים כמו גינות לכלבים למשל, פנסיונים וכד' מגוון של מתקני עץ לכלבים. מתקנים אלה משמשים בדרך כלל בעבור אילוף של כלבים, לכן המתקנים חייבים להיות איכותיים ומיוצרים בהתאם לצרכים של הכלבים. המתקנים מספקים פלטפורמה אידיאלית לאימון פיזי ומתקדם, ומעודדים חוויה חברתית ומהנה עבור בעלי החיים

מתקנים לכלבים מיוצרים ממגוון של עצים איכותיים ועמידים לאורך זמן בתנאי מזג אוויר המשתנים לאורך כל השנה. ובסיס מתכת מגולוונת העוברת צביעה בתנור. המתקנים מתאימים לגינות ציבוריות לכלבים, פארקים לכלבים, כלביות בתי ספר לאילוף. מתקנים לכלבים מומלץ להתקין על סוגי הקרקע הבאים: אדמה, דשא, חול, סומסומית גן, מצע כורכר נקי מאבנים.

מתקני עץ לכלבים

אופן ייצור של מתקני עץ לכלבים

מתקני עץ לכלבים נבנים בדרך כלל בהתאמה אישית או בהתאם לצורך של אותם מתקנים. מתקנים אלה חייבים להיות מיוצרים באופן בטיחותי ונכון, עם יציבות מרבית ומתן מענה לצורכיהם של בעלי החיים.
המתקני עץ ועוד מגוון רחב של רהיטים בייצור אישי תוכלו למצוא אצל אנשי מקצוע אשר תפקידם ליצור את החדשנות עם הקפדה על הפרטים הכי קטנים שיש כולל הבחירה של הצבעים, גובה המתקנים וכו'.

יתרונות במתקני עץ לכלבים

  • בטיחות: מתקני עץ לכלבים מספקים פלטפורמה בטוחה לכלבים לשחק ולהתנהל לאורך הזמן במתקן. הם מותאמים לגובה ולגודל הכלבים, ומגיעים עם מדרגות וגשרים לנגיעה נוחה.
  • סביבה טבעית: עץ הוא חומר טבעי שמשתלב היטב בסביבה. מתקני עץ לכלבים מסייעים ליצירת גינה ירוקה ויפה.
  • חום: מתקנים מעץ אינם מתחממים כמו מתקנים אחרים מה שמבטיח שכפות הרגליים שלהם יישארו בטוחות, אז תנו להם ליהנות ממתקני עץ איכותיים.

מאמרים אחרונים

אוכל לבול טרייר

אוכל לבול טרייר

הבול טרייר הינו גזע של כלב ממשפחה של הטריירים. מקורו באנגליה. הכלבים האלו בולטים בראשם הגדול, בדמוי הביצה, עיניהם הקטנות וגופם השרירי. תוחלת חיים 10-14

להמשך קריאה »

ניווט מהיר