סוגי מיטות ומזרנים לכלבים

אכן גם כלבים מאוד אוהבים להתפנק ולישון על כל מיני משטחים ומקומות הנוחים להם, לכל כלב תהייה את העדפה שלו ולא כל כלב למשל אוהב לישון במיטה הרגילה שלו ואולי בכלל מעדיף משהו נפוח ועוטף או פינה חשוכה ומרוחקת מכל. כלבים הם בעלי חיים עם אופי שונה והם מפתחים חיבה לדברים מסוימים המלווים אותם בחייהם וגם הם מפתחים העדפות ואהבות שלהם למזון מסוים, לסוגים של משחקים ולצורת השינה.

לכלבים ישנו מנגנון טבעי של שינה לפרקים קצרים לאורך היום וניתן לראות זאת שהם מתעוררים מכל רעש ומכל דבר, לכן מומלץ להעניק לכלב שלכם מיטה נוחה וכזאת שהוא באמת אוהב ומרגיש בה נוח על מנת שהשינה שלו תהייה איכותית ומספקת.

סוגי מיטות ומזרנים מומלצים לכלבים

 

סוגי מיטות ומזרנים מומלצים לכלבים

כיום ניתן למצוא לא מעט סוגי מיטות ומזרנים מומלצים לכלבים ובכל חנות ייעודית תקבלו המלצות שונות אחת מהשנייה, יחד עם זאת איך תדעו מה לרכוש ואיזו מיטה להתאים לכלב שלכם או באיזה מזרן לבחור? אל דאגה, התשובה היא ממש מתחת לאף שלכם והוא יושב לידכם. כל מה שהנכם צריכים לעשות, זה לעקוב אחרי הרגלי שינה של החבר שלכם ולראות איזה מקומות שינה הוא מעדיף ועל איזה משטחים עיקריים הוא אוהב לישון. למשל:

  • מיטות בצורת תיבה אשר מגיעות עם כרית נפוחה כבסיס וקירות בד נמוכים שתוחמים את המיטה מסביב. הכלב יכול להיכנס למיטה זו בקלות רבה ולהרגיש עטוף ולישון אפילו על הגב בזכות הרכות של הכרית. מיטה זו מתאימה לכלבים קטנים או גדולים שמעדיפים מקום ממש חמים ועוטף.
  • פופים – כן, כן,  גם פופים הם פיתרון נוח ונעים לכלבכם להתכרבל ולהתכדרר בתוכו במיוחד בימים הקרים. לרכישת פופים במבצע היכנסו לקישור
  • מיטות מערה הן בעלות מראה של אוהל או מערה. המיטה מגיעה עם פתח וכל שאר המיטה סגורה ויוצרת תחושה של הגנה נוספת וחושך. מתאים לכלבים שאוהבים להתחפר ולהרגיש עטופים ומכורבלים.
  • מזרנים אורטופדיים אשר עשויים שעשויים מחומרים איכותיים ומתאימים לעמוד השדרה ולגב של הכלב. הם מתאימים לכלבים שסובלים מבעיות מפרקים או בעיות נוספות.
  • מיטת טרמפולינה מתאימה לכלבים שלא מפריע להם שום דבר והם פשוט אוהבים לישון ולעלות למיטה בקלות.

מאמרים אחרונים

אוכל לבול טרייר

אוכל לבול טרייר

הבול טרייר הינו גזע של כלב ממשפחה של הטריירים. מקורו באנגליה. הכלבים האלו בולטים בראשם הגדול, בדמוי הביצה, עיניהם הקטנות וגופם השרירי. תוחלת חיים 10-14

להמשך קריאה »

ניווט מהיר