פנסיון לכלבים

פנסיון כלבים שלנו הוא מעין מלון עבור הכלבים. עובדי הפנסיון שלנו מעניקים שמירה וטיפול לכלבים ביום יום לצורך אילוף או כאשר בעלי הכלבים נעדרים מהבית לזמן ממושך. אנו מפעילים פנסיון כלבים שמעניק פעילות והוצאת אנרגיה לכל כלב. במהלך השהות בפנסיון עובדי המקום מקדישים זמני איכות לכלבים באמצעות משחקים מגוונים והם נהנים גם מהאוכל הטוב ביותר שמתאים לכל אחד מסוגי הכלבים.

יש לנו פנסיון כלבים אשר מותאם לגורים וגם לכלבים בינוניים או גדולים. הצוותים המקצועיים מטפלים בכל סוג של כלבים על פי הטיפול שהוא הנכון ביותר לגילם ולכן אם הם הגיעו עבור אילוף, התוצאות ידברו בעד עצמן.

פנסיון כלבים איכותי

יש לנו פנסיון כלבים שהוא נקי ומסודר ובדרך זו אנו מונעים הצטברות של לכלוך, חיידקים ומחלות לכלבים. צוות ניקיון המקצועי מבצע את כל עבודות הניקיון הנדרשות לעיתים תכופות הן התוך המבנה והן מחוצה לו.

אנשי הצוות מנקים היטב את כלי האוכל והשתייה המיועדים לכלבים במים וסבון בסוף היום ולעיתים בסוף ארוחה. אנו מספקים מים נקיים וזמינים עבור הכלבים במשך כל היום ומבצעים גם הדברה תקופתית נגד קרציות, פרעושים ושאר מזיקים להגנה על כל הכלבים.

איך בוחרים פנסיון לכלבים

קיים הבדל עצום ברמת האיכות של הפנסיונים לכלבים ולכן לפני בחירת פנסיון לכלבים אתם מוזמנים להגיע לפנסיון שלנו כדי להתרשם מהתנאים הפיזיים במקום ומהנראות של הכלבים השוהים בפנסיון. יש לנו יתרונות בולטים לאור גודלו של המקום, רמת הניקיון הגבוהה שלו והאוורור בתוכו. אנו דואגים לשמירה על רמת ההיגיינה כדי למנוע מחלות ומזיקים למיניהם.

כיצד מכינים את הכלב לפנסיון

כל כלב שמגיע אל פנסיון כלבים חייב להיות  מחוסן בכל החיסונים הרגילים על פי גילו. שבועיים לפני הגיעו לפנסיון הכלבים עליו גם להתחסן בחיסון נגד שעלת ולקבל טיפול ממוקד נגד קרציות. יש לידע את צוות הפנסיון מהו המזון שאליו הכלב רגיל, כדי שנספק לו מזון זה בזמן שהותו אצלנו. כמו כן יש לדווח על כל בעיה בריאותית או אחרת לטיפול מיטבי של הצוותים.  

מאמרים אחרונים

אוכל לבול טרייר

אוכל לבול טרייר

הבול טרייר הינו גזע של כלב ממשפחה של הטריירים. מקורו באנגליה. הכלבים האלו בולטים בראשם הגדול, בדמוי הביצה, עיניהם הקטנות וגופם השרירי. תוחלת חיים 10-14

להמשך קריאה »

ניווט מהיר