ציוד לחתול שאומץ

אז החלטתם לאמץ חתול ואתם בהתרגשות גדולה, אך שימו לב שאתם מבצעים מספר פעולות.

ראשית כל, ערכו בדיקה כללית אצל וטרינר במרפאה הווטרינרית על מנת לפתוח תיק מעקב רפואי וקבלת הנחיות לגידול החתול. שנית, תנו חיסון כנגד מחלות חתולים בהתאם לגיל ומניעת טפילים באמצעות חומר מתאים נגד פרעושים אחת לחודש וטיפול נגד תולעים אחת לחצי שנה.

החלטתם לאמץ חתול

הכינו את הבית תוך כדי שאתם מוודאים כי כל החלונות והדלתות סגורות ושאין פתחי מילוט מכוון שאם מדובר בגור הוא עלול לברוח או ללכת לאיבוד משום שהוא נמצא בטריטוריה זרה ובלחץ גדול וינה להימלט מן המקום. – נדרש זמן לגור חתולים צעיר להסתגל לטריטוריה חדשה.

ציוד לחתול שאומץ

שלב רכישת ציוד לחתול שאומץ

  • כלי למזון וכלי למים רצוי מנירוסטה ולא פלסטיק שיכול לגרום לרגישות כלשהי וכן מזון יבש או רטוב שמומלץ להתייעץ עם וטרינר לגבי סוג המזון המומלץ עבור החתול ובהתאם לגיל החתול בין אם הוא מבוגר או גור.

# טיפ – רצוי שהמזון והמים יהיו וטריים וזמינים לחתול באופן חופשי, בהתאם לכמות שצוינה על שקית המזון בהתאם למשקל וגיל החתול ליממה וכמובן להחליפם פעם נוספת במהלך היממה על מנת למנוע חיידקים במזון ובמים.

  • ארגז הצרכים – גודלו של ארגז החול לחתולים צריך להתאים לגודל החתול, פתוח על מנת שיוכל לזהות "אויבים", שכבת חול בעובי של כ-5 ס"מ וחייב להיות מרוחק ממקום לינה והמזון.

# טיפ – מספר ארגזים יהיה כמספר החתולים בבית ועוד אחד ויש לנקותו לפחות פעמיים ביום ולהחליף אחת לשבועיים.

  • מתקן לחידוד ציפורניים או משטחי גירוד כלשהו משום שהחתול צריך לשייף את ציפורניו ולסמן את נוכחותו באופן טבעי, ורצוי שלא יעשה זאת על רהיטי הבית.
  • צעצועים ומשחקים

כמו כן, עיקור וסירוס חתולים מומלץ ביותר החל מגיל חצי שנה, מניב תוחלת חיים ארוכה ואיכותית.

חיפוש אחר ציוד לחתול שאומץ הוא לא סיפור קשה ואפילו מהנה בשל מבחר מגוון וססגוני של אביזרים לרכישת ציוד לחתולים, תוכלו למצוא את כל הציוד הנפלא בקלילות וביעילות שניתן לרכוש במחירים מעולים ולזכות בהפתעות נוספות.

מאמרים אחרונים

אוכל לבול טרייר

אוכל לבול טרייר

הבול טרייר הינו גזע של כלב ממשפחה של הטריירים. מקורו באנגליה. הכלבים האלו בולטים בראשם הגדול, בדמוי הביצה, עיניהם הקטנות וגופם השרירי. תוחלת חיים 10-14

להמשך קריאה »

ניווט מהיר