קוטל יתושים לקיץ

בעונות המעבר ובעונת הקיץ היתושים מתרבים ואנשים רבים מחפשים אחר אותו פתרון של קוטל יתושים לקיץ. במאמר זה המומחים של חברת אוריטראפ ירחיבו אודת הבעייתיות של תופעת היתושים ומהו אותו פתרון לבעיה זו. התחילו לקרוא!

יתושים – לא מעוניינים להתמודד איתם

כל אחד מודע לכך שהיתושים מהווים מטרד בימים החמים של השנה, שכן הם אינם מניחים לנו בני האדם. הם מצליחים להגיע לתוך הבית ולעקוץ אותנו בשעות הלילה, מדירים שינה מעיננו משום משק כנפיהם, מעבירים מחלות בקלות וגם כאשר אנחנו יושבים בגינתנו בחוץ, הם תוקפים אותנו מכל עבר. יש מגוון רחב של דרכים להרחקת היתושים מביתנו בקיץ, כאשר אחד מאותם פתרונות יעילים ביותר הוא קוטל יתושים לקיץ.

מהו קוטל יתושים?

קוטל יתושים הוא מכשיר חשמלי שבתוכו נורת אולטרה סגולה או פלורסנט. תפקיד הנורה הוא למשוך את היתושים אליה וברגע שהם מגיעים הם מתחשמלים על ידי רשת מתכת חשמלית שבתוכה. נכון להיום יש אפשרות לרכוש קוטל יתושים לקיץ אותו ניתן למקם בכל מקום, באם מדובר על החללים הפנימיים של הבית או המרחב החיצוני. בניגוד לעבר, ניתן לרכוש מכשיר שאינו מרעיש, מדיף ריחות חזקים כל אימת שיתוש נקלע בתוכו ועושה שימוש בחומרים בטוחים, אשר אינם פוגעים בבני אדם או בחיות מחמד. בנוסף, נכון להיום יש אפשרות לבחור גם מלכודת מיוחדת המיועדת לחיסול של יתושי הנמר האסייתי.

קוטל יתושים – מה המחיר?

חשוב להיות מודעים לכך שטווח המחירים של קוטלי יתושים לקיץ רחב, כך שכל אחד יכול לרכוש קוטל יתושים לקיץ בהתאם לתקציבו ודרישותיו. ניתן לקנות קוטל בטווח מחירים של כ- 400 ועד 795 ₪. טרם בחירת המכשיר, חשוב לוודא שהוא אכן מתאים לכל דרישותיכם וכלל את הנקודות החשובות הבאות:

  • קהל היעד – חשוב לבדוק האם המכשיר מתאים לכל סוגי היתושים, כולל יתוש הטיגריס האסייתי או למעופפי לילה שונים ויתושים מסוגים אחרים.
  • שימוש – האם המכשיר מיועד לשימוש פנימי, חיצוני או לשניהם.
  • גודל המכשיר – חשוב לבדוק מה גודל המכשיר והאם הוא נייד.

כמו כן, יש לבדוק את ההספק של המכשיר, האם הוא מרעיש ומהן שיטות המשיכה של היתושים אליו.

מאמרים אחרונים

אוכל לבול טרייר

אוכל לבול טרייר

הבול טרייר הינו גזע של כלב ממשפחה של הטריירים. מקורו באנגליה. הכלבים האלו בולטים בראשם הגדול, בדמוי הביצה, עיניהם הקטנות וגופם השרירי. תוחלת חיים 10-14

להמשך קריאה »

ניווט מהיר