רצועות מגניבות לכלבים

רצועות וקולרים הם האביזרים הנלווים המוכרים ביותר עם הכלב. כיום שוק האביזרים לכלב מוצף במגוון רחב של קולרים ורצועות מגניבים לכלבים מסוגים שונים ועבור מטרות שונות.

קולרים ורצועות באים בגודל ורוחב שונים על פי סוג הכלב וחשוב שתקפידועל מצב שבו הקולר מחובר בצורה נכונה אל הכלב שלכם ולא מהווה סכנה עבורו, הוא כאשר הקולר סגור ואתם יכולים להכניס אצבע בקלות יחסית בין הקולר לצוואר של הכלב ולא לחנוק אותו.

# תזכורת – על פי חוק בישראל, כל כלב שיוצא עם בעליו מחויב ברצועה וקולר. חל איסור ברור לטייל עם כלב כאשר הוא חופשי וללא רצועה, חוץ ממקומות בהן החוק מאשר לשחרר שם את הכלב ללא רצועה, כגון פארקים המיועדים לכלבים.

רצועות מגניבות לכלבים

טרנד רצועות מעוצבות לכלבים

כיום הקולרים והרצועות מגיעים במגוון רחב של סגנונות שונים לכלבים ומכסים מגוון צרכים לבעלי חיות מחמד, בהתאם לתפקוד, סגנון ושימוש. אילו מוצרים המתמקדים בפתרונות ופונקציות ספציפיות כמו אימונים, שליטה או פשוט נוחות יום יומית יהיו מוכרים טובים במיוחד.

מכאן, פונקציונליות ונוחות הן תכונות עיקריות שמחפשים בעת רכישת רצועות מעוצבות לכלבים. בתעשייה, האופנה מילאה תפקיד גדול בהנעת מכירות של רצועות מעוצבות, בעלי הכלבים מחפשים יותר ויותר אביזרים לכלבים שלהם משום שהם אוהבים להראות סגנונם האישי באמצעות הכלב שלהם ולכן לאנשים יש חושי אופנה משתנים ואוהבים להציג זאת בעזרתם של הכלב.

רוב האנשים מעדיפים רצועות מעוצבות בצבעים סולדים קלאסיים, אך יש גם דפוסים כמו חד קרן, פרח, עניבת פרפר נשלפת ועוד..

תשומת לב – קולרים ורצועות מעוצבות לכלבים

בשביל להדגיש את הקולרים והרצועות המתאימים ביותר לכלב לשימושים, מגמות או העונות השונות יש לשים לב שבעלי הכלבים אוהבים את היכולת להרגיש ולנסות את הרצועה לפני הרכישה, כמו כן, סיוע בהסברת יתרונות עבור בחירת הרצועה והפונקציונליות שלה תוך התחשבות בטרנדים העונתיים במהלך חודשי הקיץ לבחור רצועות מעוצבות שיקדמו טיולים רגליים ופעילויות חוץ ובחודשי החוף התאמת רצועות שמתאימות מתחת למעילי הכלב.

בואו לגרום לכלב שלכם להיראות Stylish לא פחות ממכם, הבעלים באמצעות רצועות מגניבות לכלבים.

מאמרים אחרונים

אוכל לבול טרייר

אוכל לבול טרייר

הבול טרייר הינו גזע של כלב ממשפחה של הטריירים. מקורו באנגליה. הכלבים האלו בולטים בראשם הגדול, בדמוי הביצה, עיניהם הקטנות וגופם השרירי. תוחלת חיים 10-14

להמשך קריאה »

ניווט מהיר