תוכנית עסקית לעסק של צילום חיות מחמד

תקציר מנהלים


הבעלים וחיות המחמד האהובות שלהם … זה מה שגורם לעולמנו להסתובב. אנו מודעים לכך שישנם אולפני צילום רבים, בשני קצות הספקטרום, אשר ישקלו לצלם חיית מחמד. עם זאת, הם אינם מקדמים בברכה את בני משפחתך הפרוותיים. בצילומי חיות מחמד "המקסימים" חיות מחמד הן העסק היחיד שלנו. אנו מחויבים לתפוס רגע שתזכרו לנצח כדי לשמר מערכת יחסים מיוחדת. עם ניסיון רב שנים, וגישה עדינה בסביבה לא מהורה, נשמור על זיכרונותיך ביצירת אמנות יפהפייה. המחויבות העזה שלנו לשביעות רצון הלקוחות מוצגת על ידי התצלום המושלם שתופס את אישיותו של חיית המחמד ואת מערכת היחסים האוהבת בין חיית המחמד לבעלים.

* לפניכם מדריך קצר לתוכנית עסקית לעסק של צילום חיות מחמד בארה"ב ←

צילום חיות מחמד "המקסימים" הוא עסק קטן שמטרתו להעלות חיוך על פניו של כל בעל חיות מחמד כאשר הם רואים את בן משפחתו היפה שנתפס בפורטרט מדהים. מטרתנו לשירות לקוחות ושביעות רצון מעולה תובנה מסירות מצד כל אנשי הצוות והספקים. החזון בא לידי ביטוי בשלושה אופנים:

  • הפק את אותן תוצאות איכות יוצאות מן הכלל פעם אחר פעם.
  • הוכר כצלם חיות המחמד בדרום מזרח.
  • להיות איתנים במחויבות שלנו לשירות לקוחות ולשביעות רצון.
Photo by Israelzin Oliveira on Pexels.com


המפתחות שלנו להצלחה יהיו מתן דיוקנאות באיכות גבוהה, תמחור תחרותי ושירות לקוחות מעולה כסימן ההיכר שלנו.

צילום חיות מחמד "המקסימים" נמצא כיום באטלנטה, ג'ורג'יה. יהיה לנו צוות של שניים, עם תוכניות להתרחב למשרה מלאה בחמש השנים הקרובות. החברה הוקמה כבעלות יחידנית המופעלת על ידי בית. כוונתה של החברה לפתח מכירות ולהרחיב את בסיס הלקוחות כדי להפוך לעסק במשרה מלאה. החברה תציע מגוון רחב של חבילות פורטרטים בהתאמה אישית. ישיבות דיוקן זמינות בסטודיו המאובזר היטב, בנוחות של בית הלקוח או בסביבה חיצונית. הבעלים משמש כצלם הראשי, ויזדקק לעוזר אחד. צילום חיות מחמד מקסים מושקע בקהילה. זה יספק שירות פרו בונו לחברה ההומנית המקומית ומימון פרסים לתערוכות מקומיות לכלבים וחתולים.

למייסד צילום חיות מחמד "המקסימים" יש היסטוריה ארוכה כצלם מצליח. בוגר בית הספר "חלון ראווה" באטלנטה, תצלומיו האדריכליים פורסמו במגזינים כמו אטלנטה ודרום ליווינג. המייסד הוא הבעלים של כל הציוד שלו; לכן, אין צורך בהוצאות כספיות עבור ציוד צילום. מכיוון שצילום חיות מחמד "המקסימים" הוא עסק ביתי, התקורה נמוכה. משכורת לבעלים תימשך מכספי סוף השנה לאחר שהעסק יוקם ויהיה רווחי. הבעלים משקיע 10,000 דולר מהחיסכון האישי שלו, יחד עם עוד 10,000 דולר מחבר אישי. זה מגביל את החוב לטווח הקצר ל -12,350 דולר מאיגוד האשראי של הבעלים, שעבורו העסק כבר אושר מראש.

כל הצילומים שצולמו על ידי צילום חיות מחמד "המקסימים" יישאו הודעה נכונה על זכויות יוצרים. הודעה זו על זכויות יוצרים תציע הגנה מפני טענה של "הפרה חפה מפשע" מצד לקוח. חלק מהלקוחות של "המקסימים" ידרשו טפסים לשחרור זכויות יוצרים; זה יכלול בעיקר מגדלים ומארגני מופעי חיות מחמד שיצטרכו להשתמש בתצלומים לצורך פרסום.

החברה תציע מגוון רחב של מוצרים, כגון: דיוקנאות סטודיו רשמיים, הפעלות דיוקן מיקום, צילומים גלויים לחג, גימורי דיוקן ומסגור.

צילום חיות מחמד "המקסימים" יחפש באגרסיביות ספקים מקומיים בכדי ליצור בריתות אסטרטגיות במטרה להוזיל את עלות האספקה ​​ולהציע שירותים נוספים ללקוח.

לרבים מאנשי הצווארון הלבן של ימינו, בין הגילאים 26 עד 60, יש לפחות חיית מחמד אחת בבית. מטפלים בחיית המחמד כבן משפחה, והבעלים מוציאים כ -26 מיליארד דולר בשנה על אוכל גורמה, שירותי קוסמטיקה, שירותי בריאות וחפצים מיוחדים. צילום חיות מחמד מקסים יגיע לקהל זה על ידי מיקוד ללקוחות בשווקים קיימים אלה. אנו נמלא צורך קיים עבור הלקוח על ידי התמחות בצילום חיות מחמד. באמצעות פרסומות במדיה המודפסת, בחוברות וביסוס קשרי עבודה עם ארגוני חיות מחמד ועסקים מיוחדים לחיות מחמד אליהם פוקד בסיס הלקוחות הפוטנציאלי שלנו, נדגיש את המוצרים והשירותים האיכותיים שלנו.

מה שהופך את הענף לאטרקטיבי כל כך הוא שלמרות שמספר משקי הבית בארה"ב עם חיות מחמד נותר יציב בכ -58 מיליון בעשר השנים האחרונות, כמות הכסף שהאמריקאים מוציאים על חיות המחמד שלהם התפוצצה. בשנת 1993, המכירות הקמעונאיות הכוללות של פריטים הקשורים לחיות מחמד היו כ -16 מיליארד דולר. עד 1997 מספר זה עלה ל -22.6 מיליארד דולר, ובשנת 2001 צפוי מספר זה לקפוץ ל -28.5 מיליארד דולר. מומחי התעשייה צופים כי המכירות יגדלו בהתמדה בחמש השנים הקרובות, משלושה ל -15 אחוזים. חשיבות ואהבה מוגברת זו לחיית המחמד המשפחתית גרמו לשגשוג שירותי חיות המחמד הקיימים ויצרו תחומים חדשים לחלוטין של טיפול בחיות מחמד. ציוני יזמים, כמו חנויות העל של Petco, מפתחים עסקים המספקים בעלי בעלי חיים.

צילום חיות מחמד "המקסימים" נמצא בעמדה ייחודית של תחרות. אנו מתחרים מול סטודיו הדיוקן הסטנדרטי שעשוי לצלם חיות מחמד, אך רק כתוספת לצילום אנשים. אנו מתמודדים מול שני צלמי חיות מחמד בלעדיים אחרים באזור מטרופולין אטלנטה, ושלל צלמים חובבים. היתרונות והחסרונות של כל אחד מהמתחרים שלנו, בהשוואה לשירותים שאנו מציעים, אינם תואמים באיכות ובמחיר.

Photo by Snapwire on Pexels.com

האיומים הקריטיים למיזם עסקי זה הם:

שינוי שלילי פתאומי בכלכלה המקומית או הלאומית, מכיוון שמדובר בפריט יוקרתי.
תחרות מוגברת בשוק המטרופולין באטלנטה.
שותפויות לא מוצלחות עם מארגני מופעי חיות מחמד, עמותות מגדלים וחנויות מתמחות לחיות מחמד.
אחד האיומים החדשים על אולפני הצילום הוא הופעתו של תהליך ההדמיה המחשב / הדיגיטלי. מקורות רבים מאמינים כי בשנים הבאות נחליף את הסרט המסורתי בתמונות דיגיטליות. אמנם זה נכון לגבי הצלם החובב והצלם המסחרי או הטכני, אך אנו בצילומי חיות מחמד "המקסימים" מאמינים כי אומנות הצילום הוותיקה, שהוצגה על ידי אנסל אדמס, יוסף קרש, אנני ליבוביץ 'וצלמים מפורסמים אחרים, תמשיך להיות מוקלט בסרט. אנו בהחלט מאמינים כי תמונות דיגיטליות מהוות שיפור עבור צלם הדיוקנאות, ויישומם בצילום פורטרטים יגדל, אך איננו מאמינים כי הוא מהווה תחליף לכישרון אמנותי.

היתרון התחרותי של צילום חיות מחמד "המקסימים" הוא המחויבות שלו לשירות לקוחות ולשביעות רצון. אנו מציעים מגוון שירותים, תזמון גמיש ויש לנו את הטכנולוגיה העדכנית ביותר להפקת דיוקנאות צילום יפים. בצילומי חיות מחמד "המקסימים", חיות מחמד הן העסק העיקרי שלנו, לא צדדי או תחביב. אנו מבינים חיות מחמד וכיצד להכין את האלמנטים הנכונים לפגישת פורטרטים מוצלחת. אנו סבלניים והמטרה מספר אחת שלנו היא תוצאות איכותיות.

הנתונים מצביעים על כך שהדרך הטובה ביותר להגיע לקהל היעד של "המקסימים" לצילום פורטרטים היא באמצעות השירותים הקשורים לחיות מחמד בהם הם משתמשים. צילום חיות מחמד "המקסימים" יקים קשרי עבודה עם עסקים כמו מכוני טיפוח, חנויות חיות מחמד מיוחדות ומרפאות וטרינריות. אנו מקווים להציב חוברות ודיוקנאות ממוסגרים של חיות מחמד במקומות אלה. הזדמנות שיווקית חזקה נוספת זמינה דרך תערוכות חיות המחמד באזור ועמותות מגדלים מקומיות. לבסוף, צילום חיות מחמד "המקסימים" יקים קשרים עם חנויות המתמחות בחיות מחמד כדי להציע תצלומים גלויים של חיות מחמד ובעלי בעלי חיים עונתיים. למרות שזה מייצר הכנסות, הוא ישמש ככלי שיווקי להגדלת החשיפה לשוק היעד שלנו.

על ידי התחלה בקנה מידה קטן יותר, לצילומי חיות מחמד "המקסימים" יש את ראיית הנולד לגדול בקצב מהיר כדי לעמוד בקצב הביקוש. אנו רוצים לשמור על קצב יציב של צמיחה במכירות; עם זאת, אנו מבינים כי המכירות ישתנו בחודשים שונים. אנו צופים עליות מהירות בעונות החג שיגבירו את המכירות ואז יאפשרו לצמיחה זו להתייצב בקצב קבוע.

נקודת השוויון תגיע במהירות רבה יותר לצילומי חיות מחמד "המקסימים" מאשר לסוגים אחרים של עסקים ביתיים מכיוון שעלויות ההקמה מוגבלות ואין מעט צוות לשלם בהתחלה. ינואר צפוי להיות החודש האיטי ביותר בשנה, מכיוון שמדובר בשפל שלאחר החג.

מצב המזומנים שלנו הוא מיטבי. למרות שצילום חיות מחמד "המקסימים" מתחיל במעט מזומנים מיותרים, הצמיחה המוגברת שלנו מאפשרת לעסק להשיג קרקע פיננסית במהירות. תזרים המזומנים שלילי רק חודשיים בשנה הראשונה, במהלך החודשים הצפויים מחוץ לעונה; העסק יהיה ערוך לכך עם עתודות מזומנים וישמור על יתרות מזומנים חיוביות.

Photo by muhannad alatawi on Pexels.com

שליחות

הסביבה של היום מציגה בפני הצרכן מגוון אפשרויות. צילום חיות מחמד "המקסימים" שואף להיות הבחירה הטובה ביותר עבור הלקוח. מתן דיוקנאות באיכות גבוהה, תמחור תחרותי ושירות לקוחות מעולה הם סימן ההיכר שלנו. צילום חיות מחמד, אפילו בכלכלה חזקה, הוא מותרות; לכן הלקוחות שלנו יקבלו דיוקן שתופס לא רק את היופי של חיית המחמד שלהם, אלא גם את האישיות. זה יושג באמצעות ראיונות עם לקוחות ובילוי בסבלנות עם כל חיית מחמד בכדי להקל עליהם בנוחות במסגרת שבחר הבעלים. בצילומי חיות מחמד "המקסימים" אנו רואים בחיות מחמד בני משפחה. באמצעות תוצאות עקביות ואיכותיות אנו מחויבים לספק לכל לקוח ערך וסיפוק.

מפתחות להצלחה

המפתח להצלחה בצילומי חיות מחמד "המקסימים" כולל את המחויבות שלנו לאיכות ולשביעות רצון הלקוחות. אנו נהיה אחראים להבטחת מקצועיות גבוהה בשלושה תחומים:

  • הגשמה עקבית של ציפיות הלקוחות.
  • תמחור תחרותי לאיכות ומגוון השירותים המוצעים.
  • רווח הוגן וסביר על כל פורטרט.


יעדים


צילום חיות מחמד "המקסימים" הוא עסק קטן שמטרתו להעלות חיוך על פניו של כל בעל חיות מחמד כאשר הם רואים את בן משפחתו היפה שנתפס בפורטרט מדהים. מטרתנו לשירות לקוחות ושביעות רצון מעולה תובנה מסירות מצד כל אנשי הצוות והספקים. החזון בא לידי ביטוי בשלושה אופנים:

  • הפק את אותן תוצאות איכות יוצאות מן הכלל פעם אחר פעם.
  • הוכר כצלם חיות המחמד בדרום מזרח.
  • להיות איתנים במחויבות שלנו לשירות לקוחות ולשביעות רצון.

מוצרים ושירותים


צילום חיות מחמד "המקסימים" מציע מגוון מוצרים ושירותים כדי לענות על צרכי הלקוח שלנו. אנו מציעים מידע ספציפי על כל אחד מהמוצרים שלנו ללקוח הפוטנציאלי. מידע זה נועד לעזור ללקוח לבחור הגדרה לפגישת הדיוקן. התמונות שאנו מספקים נותנות ללקוח תחושה של מגוון התנוחות בהן ניתן להשתמש, ועוזרות לו להחליט אם ברצונו לשלב דיוקן בבני משפחה אחרים. הדיון בהגדרות השונות מסייע ללקוח לבחור הפעלת סטודיו, הפעלה ביתית או מיקום חיצוני לדיוקן. אנו מספקים הוראות לכל הגדרה. לדוגמה, עבור הפעלות פורטרטים רשמיות, אנו מספקים הוראות מפורטות לבעלים שיעזרו לחיית המחמד שלהם להרגיש בבית בסביבה לא מוכרת, ופריטים כמו צעצוע או שמיכה מועדפים להביא למפגש. הסעיפים הבאים הם דוגמאות לשירותים שאנו מספקים ולמוצר המתקבל.

הַגשָׁמָה


צילום חיות מחמד "המקסימים" מעסיק ספקים מקומיים בעלי רצון זהה להיות הטובים ביותר במה שהם עושים. באמצעות ספקים מקומיים אמינים אנו מסוגלים להוזיל את עלות האספקה ​​ולהציע שירותים נוספים ללקוח. אנו משתמשים רק בסרט Kodak ™, אשר מעובד על ידי מעבדות APA. מעבדות APA עוסקות רק בצלמים מקצועיים ומציעות את העדכונים ביותר בגימורי צילום ובגודל פורטרט. על ידי שימוש בשירותי מעבדות APA, צילום חיות מחמד "המקסימים" מצליח להפחית את הצורך בכוח אדם נוסף, ציוד מעבדתי לצילום יקר וציוד, ובכך למזער את עלות ההקמה וההשקעה שלנו. חיסכון זה מטפטף ללקוח בתמחור החבילה שלנו. בצילום חיות מחמד "המקסימים" אנו מתרכזים באיכות האמנותית של תמונת הדיוקן; אנו משאירים את שיפור התדמית לטעמו של הלקוח ואנשי המקצוע במעבדות APA.

השוואה תחרותית


צילום חיות מחמד "המקסימים" הוא אחד משלושה צלמים באזור אטלנטה המתמחים בפורטרטים של חיות מחמד. אנו מומחים בעבודה עם חיות מחמד בכדי להקל עליהם ולהביא את האיכות הפנימית והאישיות של חיית המחמד. אנו עובדים גם עם בני המשפחה האחרים כדי לכלול אותם בפגישת הדיוקנאות, אם זה רצונו של הלקוח. למרות שאנחנו ארגון חדש, אנחנו לא טירונים לצילום או צילום חיות מחמד. התזמון שלנו וגמישות המיקום שלנו מיועדים במיוחד להיות ידידותיים ללקוחות.

מחירי התחרות עבור דיוקנאות צילום חיות מחמד "המקסימים" מתומחרים. אף צלם אזור אחר אינו מציע את הגמישות ואת מגוון השירותים הניתנים ללקוח בצילומי חיות מחמד "המקסימים". המחויבות שלנו לשירות לקוחות ולשביעות רצון אינה שווה.

Photo by Caio on Pexels.com

האיומים הקריטיים למיזם עסקי זה הם:

שינוי שלילי פתאומי בכלכלה המקומית או הלאומית, מכיוון שמדובר בפריט יוקרתי.
תחרות מוגברת בשוק המטרופולין באטלנטה.
שותפויות לא מוצלחות עם מארגני מופעי חיות מחמד, עמותות מגדלים וחנויות מתמחות לחיות מחמד.


בצילומי חיות מחמד "המקסימים" אכפת לנו מהקהילה שלנו. אנו משתמשים בספקים מקומיים בלבד בעלי מוניטין של מצוינות ועמידה בזמנים; לפיכך, אנו מוסיפים חזרה לכלכלת האזור. אנו משתתפים עם החברה ההומנית המקומית על ידי יצירת דף אימוץ וירטואלי באתר האינטרנט שלהם על ידי צילום בעלי החיים הזמינים לאימוץ. תצלומים אלה סייעו בהעלאת שיעורי האימוץ של התוכניות המקומיות.

טכנולוגיה


טכנולוגיית ההדמיה הדיגיטלית הביאה לצילום כלים חדשים ומרתקים. כיום הלקוח יכול לראות את התמונות שהוקלטו באולפן רגע אחרי שצולמו. מדפסות ברזולוציה גבוהה מאפשרות להדפיס את התמונה בקלות – אין צורך בעיבוד סרט. התוכנה לשליטה ולניפול בתמונות הדיגיטליות יכולה להסיר אובייקטים וצללים לא רצויים, ולשפר איכויות אחרות. מקורות רבים מאמינים כי בשנים הבאות נחליף את הסרט המסורתי בתמונות דיגיטליות. אמנם זה נכון לגבי הצלם החובב והצלם המסחרי או הטכני, אך אנו בצילומי חיות מחמד מקסימים מאמינים כי אומנות הצילום הוותיקה, שהוצגה על ידי אנסל אדמס, יוסף קרש, אנני ליבוביץ 'וצלמים מפורסמים אחרים, תמשיך להיות מוקלט בסרט.

בעזרת פיסת ציוד אחת – המצלמה – ניתן להשתמש בתחליבי סרט שונים לבקרת גרגר, ניגודיות, גוון ומרקם של תמונה. דימוי זה, ותאורת הנושא, מורכבים בעינו האמנותית של הצלם ולוכדת רגע בזמן. אנו בהחלט מאמינים כי תמונות דיגיטליות מהוות שיפור עבור צלם הדיוקנאות, ויישומם בצילום פורטרטים יגדל, אך איננו מאמינים כי הוא מהווה תחליף לכישרון אמנותי.

סיכום ניתוח שוק


לרבים מאנשי הצווארון הלבן של היום, בין הגילאים 26 עד 60, יש לפחות חיית מחמד אחת בבית. מטפלים בחיית המחמד כבן משפחה; והבעלים מוציאים כ -26 מיליארד דולר בשנה על אוכל גורמה, שירותי קוסמטיקה, שירותי בריאות ופריטים מיוחדים (Hunter, 1999). צילום חיות מחמד "המקסימים" יגיע לקהל זה על ידי מיקוד ללקוחות בשווקים קיימים אלה. אנו נמלא צורך קיים עבור הלקוח על ידי התמחות בצילום חיות מחמד. באמצעות פרסומות במדיה המודפסת, בחוברות וביסוס קשרי עבודה עם ארגוני חיות מחמד ועסקים מיוחדים לחיות מחמד אליהם פוקד בסיס הלקוחות הפוטנציאלי שלנו, נדגיש את המוצרים והשירותים האיכותיים שלנו.

סיכום אסטרטגיה ויישום


צילום חיות מחמד "המקסימים" ישתמש במאגרי מידע שיווקיים כדי למקד במדויק את השוק שלנו. בשיתוף פעולה הדוק עם ארגוני תצוגת חיות מחמד מקומיים, חנויות חיות מחמד מיוחדות ועסקים אחרים בתחום שירות חיות מחמד, נניח במקומות אלה חומר פרסום מעוצב היטב כדי להמחיש את יכולותינו. סטודיו הדיוקנאות שלנו ישמור על שעות גמישות ותזמון כדי להתאים ולהרחיב את בסיס הלקוחות שלנו. מכיוון שאנו מסורים לשירות לקוחות ולשביעות רצון, אנו נשתמש בבסיס הלקוחות שלנו כדי לשמור על המוניטין שלנו כמצוינות ללא הרף.

סיכום ניהול


הניהול של צילום חיות מחמד יהיה פשוט מאוד בשנים הראשונות. בנוסף לביצוע הפונקציות האמנותיות של העסק, הצלם הוא גם הבעלים ובתחילה עליו להיות מעורב בכל ההיבטים של העסק, כגון שיווק, שכר עבודה, ניהול שני חשבונות חייבים וחשבונות חייבים ופרטים עסקיים שונים אחרים. ניתן להוסיף כוח אדם נוסף ככל שהחשבונות העסקיים גדלים, על מנת להקל על האחריות הזו מצד הצלם.

הצוות בשנתיים הראשונות לפעילות יורכב מאדם אחד במשרה חלקית שישמש כמשרד ועוזר צלם. בשנה השלישית לפעילות ישודרג תפקיד זה לעוזר במשרה מלאה ככל שההנחות לגבי רווחיות יתממשו.

הצמיחה המקסימה של חיות מחמד תהיה מכוונת ולא בקצב מהיר. יתכן שהעסק יזדקק לצוות נוסף. פערים במבנה כוח האדם עשויים להתרחש בצוות התמיכה. הנחה סבירה היא שדרישות המשרד, וגם סיוע לצלם, עשויות להפוך ליותר מדי עבור אדם אחד. בהתאם לחוזקות הפרט שממלא את משרה חלקית ראשונה, איש הצוות השני יתקבל לעבודה כהשלמה, ושניהם יוכשרו בתפקידי האחר.

Photo by PhotoMIX Company on Pexels.com

תכנית פיננסית


עסקי צילום בדרך כלל דורשים השקעה ראשונית עצומה בציוד ובמתקנים. הבעלים של צילום חיות מחמד מקסים הוא צלם נלהב כבר שנים רבות ומחזיק בציוד צילום ברמה מקצועית כדי להתחיל את העסק בצורה טובה עם חובות מינימליים. בנוסף, העסק יהיה ביתי, ללא התחייבות לשכירות או שכירות. התרשימים והטבלאות שלהלן מראים כי השקעות מקדימות אלו מאפשרות לצילומי חיות מחמד מקסימים לתפקד עם חובות ותקורה מוגבלים. זה נותן לעסק נקודת שוויון מהירה יותר ושולי רווח מוגדלים מההתחלה. ככל שצילום חיות מחמד מקסים יגדל, תישמר פילוסופיה נטולת חובות.

מאמרים אחרונים

אוכל לבול טרייר

אוכל לבול טרייר

הבול טרייר הינו גזע של כלב ממשפחה של הטריירים. מקורו באנגליה. הכלבים האלו בולטים בראשם הגדול, בדמוי הביצה, עיניהם הקטנות וגופם השרירי. תוחלת חיים 10-14

להמשך קריאה »

ניווט מהיר