תזונה לכלבים

האכלת הכלבים במזון טבעי הוא אורח חיים בריא עבורם. תזונה לכלבים המבוססת על אוכל טבעי מומלצת על ידי וטרינרים ומומחי תזונה לחיות מחמד בכל העולם. המגמה היא לא לתת לכלבים מזונות שיש בהם חומרים משמרים ומעבר לאוכל טבעי אשר מוביל לשיפור משמעותי בגוף ובנפש של הכלבים.

לאור תזונה זו ניתן להבחין מיד בשינוי המשמעותי במצב הפרווה של הכלבים במערכת העיכול, במצב רוח ובשיפור של הריח הבוקע מהפה של הכלבים. לאור הניסיון רב השנים שלנו בתחום זה, אנו ממליצים על מזון טבעי עבור כלבכם המבוסס על חומרים טבעיים.

ההשפעה של תזונה לכלבים על בריאותם

תזונה לכלבים שאנו ממליצים הוא מזון אולטרה פרמיום היפו אלרגני וללא דגנים אשר מורכב ממרכיבים מובחרים וחלבון מהחי, תזונה נכונה אשר מבטיחה ארוחה מאוזנת מלאה וטעימה. יש להביא בחשבון בעת רכישת מזון לכלבים על אופציות אשר ישמרו על משקל תקין של כלבכם וגם ישפרו את החיוניות של פרוותו ויעניק לה ברק כמו  מזון העשיר ב DHA וגלוטמין, מזון מועשר בפרוביוטיקה מסוג FOS  ו MOS שישפר את העיכול של כלבכם.

כמו כן מזון העשיר בנוקלאוטידים נוגדי חמצון וויטמין C לחיזוק מערכת החיסונית, להפחתה של תהליכים דלקתיים ולחיזוק המפרקים והעצמות. על המזון להיות מועשר בגלוקוזאמין, אבץ, ויטמין D+E  ויחס של סידן זרחן.

המלצות לגבי תזונה לכלבים

אנו מייעצים לרכוש אריזות מזון יבש אטומות לריחות אור ואויר כדי לשמור על טריות המזון שלא יגרמו לכלב לאבד ענין במזון . תזונה לכלבים רגישים רצוי שתהיה מושתתת על בסיס סלמון, בשר ממקור יחיד ואורז אשר מועשרים בפרוביוטיקה ללא גלוטן, מועשרים באומגה 3 ובנוגדי חמצון טבעיים אשר מותאמים לכלבים רגישים בגודל בינוני. מעל שנה ולכלבים גדולים מעל שנתיים. מזון זה מסייע לכלבים הסובלים מבעיות עיכול וגירוד.

עבור כלבים בעלי משקל עודף או כלבים שעברו סירוס או עיקור אנו ממליצים על מזון בעל תכולת קלוריות נמוכה העשיר בסיבים תזונתיים, מועשר בפרוביוטיקה ואומגה 3 ונוגדי חמצון טבעיים וללא גלוטן וזאת בהתאם למצב בריאותם.

מאמרים אחרונים

אוכל לבול טרייר

אוכל לבול טרייר

הבול טרייר הינו גזע של כלב ממשפחה של הטריירים. מקורו באנגליה. הכלבים האלו בולטים בראשם הגדול, בדמוי הביצה, עיניהם הקטנות וגופם השרירי. תוחלת חיים 10-14

להמשך קריאה »

ניווט מהיר