תספורת כלבים מסוג מלטז

כלב מסוג מלטז כל כך חמוד במראה שלו מה שהפך אותו למאוד פופולרי עד כידי שניתן לרכוש אפילו בחנויות רבות בובות משחק רכות של כלב עבור הילדים. לא פלא שהוא כזה מתוק וכולם פשוט נצמדים אליו ורוצים אחד כזה אצלם בבית. הוא בעל אופי מאוד נוח וזהו כלב סופר נאמן, הוא קטן בגודלו ובעל שיער נעים למגע ואינו נושר. הוא בעל אופי שובב ועדין ומתחבב על כל בני המשפחה. הוא מגיע גובה שנע בין 17 ל- 25 ס"מ ומשקלו לא עובר את ה-4 קילו.

מה צריך לדעת על גזע כלבים מסוג מלטז?

גזע המלטז הוכר לראשונה כגזע ייחודי של כלבים בשנת 1954, אשר הובא למלטה לראשונה לפני מאות שנים על ידי הכובשים הפיניקים, אשר באותה התקופה הם שלטו באזור הים התיכון לפני העלייה של יוון כשליטה. כבר באותה תקופה כלבי מלטז נחשבו לכלבי יוקרה, ונחשבו כסמל סטטוס בקרב של מעמד הגבוהה וצרות המלוכה. עם השנים הקרבו לעידן המודרני יותר היה אפשר גם אז לראות את כלבי המלטז בקרב מעצבים גדולים ובעלי סטטוס עשיר. וכיום כלב זה פופולרי מאוד ברוב שכבות האוכלוסייה, וכולם מאוד רוצים אחד כזה איתם בבית.

תספורת כלבים מסוג מלטז

איך לטפח נכון בכלב מלטז?

כלב מלטז הידוע ככלב אשר אינו משיר את שיערו וזו מכיוון שאין לו פרווה פנימית אלא רק שיער. נכון שהוא מאוד חמוד במראה הפרוע שלו, יחד עם זאת חייבים לשמור על ההיגיינה וטיפוח באופן סדיר על מנת לשמור על בריאות השיער והעור של המלטז. תספורת לכלב מגזע מלטז צריכה להתבצע בקפידה כדי לשמור על הפרווה הארוכה והמפוארת של הגזע באחת המספרות.

  • הגיל המומלץ להתחיל בטיפוח החיצוני החל מגיל חצי שנה. ולשמור על התספורת שלו כל 3 חודשים בערך.
  • יש להימנע מתספורת קצרה מדי שעלולה לפגוע בעורו של הכלב ולחשוף אותו לקרינת שמש יתרה בחודשי הקיץ והתחממות יתר. השיער שלהם מגן עליהם מפני חום וקור.
  • במהלך התספורת, מומלץ לבצע גם טיפולים נוספים כמו מקלחת, ייבוש הפרווה, גזיזת ציפורניים, ניקוי אוזניים, וניקוי אזורים אינטימיים.

בחירת מספרת כלבים מתאימה בראשון לציון עבור תספורת לכלב מלטז

בחירת מספרת כלבים בראשון לציון מכובדת היא המפתח כדי להבטיח שהפרווה של המלטז מטופלת כראוי. ספר כלבים מקצועי המתמחה בסגנונות תספורת שונים לכלב מלטז יכול להציע ייעוץ מקיף לגבי התספורת הטובה ביותר לאורח החיים ולסוג הפרווה של כל כלב. ספר בעל מוניטין שיש לו ניסיון עם גזע מלטז יכול לספק חווית טיפוח נוחה ובטוחה עבור חיית המחמד שלכם.

אם יש ברשותכם כלב מלטז אז אתם צריכים לדעת שטיפוח חיית המחמד האהובה שלהם הוא היבט חיוני בטיפול בהם, זה נכון גם לגבי בחירת אוכל מותאם לכלב מלטז בחנות חיות בראשון לציון. בין שאתם בוחרים בתספורת גור בתחזוקה נמוכה או במראה קונטיננטל אלגנטי, המפתח הוא בחירת התספורת הנכונה שמתאימה לאורח החיים של המלטז שלכם ושמירה עליו בשגרת טיפוח קבועה.

הספר המיומן במספרת כלבים בראשון לציון עשוי להבטיח את העובדה שהכלב מלטז לא רק ייראה במיטבו אלא גם יישאר בריא ומאושר. זה הזמן לתאם תור למספרת הכלבים וליהנות מהמהפך היפהפה בנראותו של הכלב לאחר התספורת שתעניק לו מראה יוצא דופן.

אם גם אתם זקוקים לאילוף מקצועי בראשון לציון אתם מוזמנים להגיע לDog Friendly, לקבלת אילוף מקצועי למלטז שלכם

מאמרים אחרונים

אוכל לבול טרייר

אוכל לבול טרייר

הבול טרייר הינו גזע של כלב ממשפחה של הטריירים. מקורו באנגליה. הכלבים האלו בולטים בראשם הגדול, בדמוי הביצה, עיניהם הקטנות וגופם השרירי. תוחלת חיים 10-14

להמשך קריאה »

ניווט מהיר