חול מומלץ לחתולים

מדוע צריך חול מתגבש לחתולים?

ראשית כל, חתולים הם החיה הנקייה ביותר שיש, בטבע הוא מפקיד לכסות את צרכיו בחול ולכן מוטל עלינו התפקיד להעניק לו סביבה טבעית ונוחה לעשיית הצרכים בבית.

חול מתגבש מומלץ לחתולים נחשב לאיכותי העשוי מחומרים שהופכים לקשה במגע עם צרכיו של החתול. בשוק תוכלו למצוא ארבע סוגים עיקריים של חול מתגבש : רגיל, נשטף באסלה, ריחני וטבעי.

יתרונותיו של חול מתגבש

ברמת הניקיון הוא קליל וידידותי על ידיד הסרה בקלות את הגושים שנוצרו והשלכתם לפח ואת החול הנקי משאירים. ברמת התחלופה יש להוסיף מידי פעם עוד קצת חול נקי ואילו תחלופה של כל תכולת הארגז תבוצע אחת למספר שבועות. ברמת הריח חול מתגבש ריחני מנטרל ריחות רעים של שתן וצואה ומשרה אווירה נעימה בבית. עצם העבודה שהוא עשוי מחומרים טבעיים  מגזרי עץ טבעיים, תירס טחון ועוד תורמת לסביבה ירוקה וידידותית. כמו כן, נשטף באסלה שנחשב למאוד נוח בניקוי ופינוי החול הישן. אך אל תשטפו כמויות גדולות של חול על מנת לא ליצור סתימה.

חול מומלץ לחתולים

סוגים מומלצים – חול לחתולים

קיים חול לחתולים פשוט שנראה כמו אבנים קטנות, הוא זמין בכל חנות, זול בהשוואה לסוגים אחרים אולם אינו סופג ריחות ונדרשת תחלופה גבוה שלו. בנוסף, חול לחתולים קריסטל העשוי מחומר שנראה כמו קריסטלים שקופים הסופג שתן מבלי להשאיר ריח רע, ניתן להחליף את החול אחת לחודש ואין צורך לאסוף את הגושים מבחינת הניקיון. אולם מחירו יקר בהשוואה לסוגים האחרים, קיים רעש כאשר החתול משתמש בו.

חול מתגבש מומלץ לחתולים – Siria Ecological

זהו חול מתגבש אקולוגי, 7 ליטר המיוצר תוצרת איטליה משאריות ירקות ופירות שעברו תהליך חיטוי וייבוש מיוחד. ניתן להדחה באסלה או להשלכה למיכל הקומפוסט, בעל ספיגה מצוינת, נטרול ריחות, לא אבק. זהו חול אקולוגי מהפכני בכדי להפוך את הצרכים של החתול למצע מתגבש השומר על סביבה נקייה ואורגנית המפיצה ניחוח טבעי ומיוחד.

לכן חשוב להפקיד על בחירת חול לחתולים המותאם לצרכיהם ולהעדפותיו.
אחרי הכל, חשוב לנו שהם יעשו את צרכיהם בארגז החול ושגם תהייה להם שם הרגשה טבעית ונוחה.

מאמרים אחרונים

אוכל לבול טרייר

אוכל לבול טרייר

הבול טרייר הינו גזע של כלב ממשפחה של הטריירים. מקורו באנגליה. הכלבים האלו בולטים בראשם הגדול, בדמוי הביצה, עיניהם הקטנות וגופם השרירי. תוחלת חיים 10-14

להמשך קריאה »

ניווט מהיר